Wydawnictwo PERMES - Kartonowa Armia - informacje o firmie
Kartonowa Armia -strona główna
Kartonowa Armia - strona główna

powrót
Legendy motoryzacji i Pancerna Armia... PRIMA APRILIS :)
Pancerna Armia i Legendy motoryzacji...

Kartonowa Armia przesiada się na pojazdy!

Najwyższa pora iść z duchem czasu - koniec z piechotą i konnicą! A jeśli już konie, niech będą to przynajmniej konie MECHANICZNE.
 
Przed nami wspaniały świat spalinowych pojazdów - rasowe auta sportowe, uniwersalne sedany, terenówki, SUV-y, rodzine kombiaki i sympatyczne mikrusy, wielofunkcyjne i dostawcze, przegubowe autobusy i potężne trucki. A może nawet spychacze, dźwigi i inne koparki! Historia i przyszłość automobilizmu - drewniane pojazdy z zarania motoryzacji oraz najnowsze, kevlarowo-aluminiowe (papier ponoć wszystko ścierpi) nieznane nikomu prototypy -a jak, a co!
Pojazdy z każdej szerokości geograficznej - od napędzanych terkotliwym silniczkiem motorowerowych riksz po monstrualne  wielotonowe "pociągi drogowe", od zawadiackich małych gokartów, przez lanserskie "srebrzyste szerszenie" po supersportowe bolidy F1 (ale u nas z KERSem i bez, do wyboru do koloru, więc nie trzeba się na siłę odchudzać;).
 
Słowem, dla każdego znajdzie się wyśniona maszyna!

Legendy motoryzacji - Alfa Romeo 156

Pancerna Armia
Przy okazji zmienimy nazwę -przyznacie chyba sami, że "Pancerna" brzmi dużo lepiej (a przynajmniej CIĘŻEJ...) niż "Kartonowa"? 
Zabieg prosty ale jakże skuteczny - od teraz będziemy w zupełnie innej kategorii wagowej, zupełnie jak w boksie :)
 
Będą więc czołgi z lufami krótkimi i długimi a także całkiem bezlufe, zielone, stalowe oraz piaskowe, wozy opancerzone, amfibie, tankietki i samobieżne działa. Czyli od teraz dla każdego coś mniej lub bardziej pancernego!

Pancerna Armia - modele czołgów

Nowe akcesoria i sceneria
Oczywiście do nowych serii potrzebne będą odpowiednie akcesoria i elementy scenerii. Zamiast kolejnych palisad, obozów warownych i zarośli pojawią się eleganckie, równe, dobrze oznakowane SZOSY.
 
Mało tego, udowodnimy, że nawet mityczną AUTOSTRADĘ tudzież bezkolizyjne wielopoziomowe skrzyżowania da się zrobić :)
Nie zabraknie oczywiście całej serii ZNAKÓW DROGOWYCH - ale tym razem będziecie mieć przewagę, można będzie je ustawiać tam gdzie komu się spodoba, w tym zgodnie ze zdrowym rozsądkiem :)
 
Tylko parkomaty będą w wersji płatnej - to znaczy, jeśli nie masz ich dosyć na codzień i zechcesz mieć takowy w swojej kolekcji, to trzeba będzie zań odrębnie zapłacić, no cóż...;)
 
Czołgi w technologii stealth
W przypadku pojazdów bojowych hitem będzie z pewnością ultra nowoczesny zestaw maskujący - odwieczne marzenie każdej armii!
 
Otóż za specjalną opłatą (ale nie będzie to tanio, wszak innowacje mają swoją cenę) będzie można nabyć zestaw w ramach którego pojazdy nie będą widoczne! WCALE!!! Żadne tam tanie sztuczki z odbijaniem i zaginaniem światła, inteligentnymi pigmentami itp...
Po prostu tak, jakby arkusz i figurka były całkiem białe - patrzysz i nie widzisz czołgu - pod ŻADNYM kątem - dajemy 100% gwarancji!
(Oczywiście znajdą się tacy zawistnicy, którzy będą uporczywie wmawiać, że arkusz faktycznie jest pusty i biały, no ALE przecież będziesz wiedział, że to potwarz - wszak wiesz za co płaciłeś!).
 
Dowolne silniki i alufelgi gratis!
W ramach akcesorii do samochodów zapowiada się jeszcze lepiej! Do każdego auta wymienne aluminiowe felgi GRATIS, zaś dla lubiących tuning - wieeelkie spojlery i potężne wydechy!
Wystarczy dokleić akcesoria i samochód z miejsca dostaje przynajmniej kilkadziesiąt koni (jednak nie uwolnimy się od nich) więcej! Jedną z popularniejszych opcji będą zapewne wersje do samodzielnego pomalowania. Koniec z nudnymi, banalnymi kolorami!
Wreszcie będzie można mieć wyśnione auto w kilku wersjach, odpowiednio na każdą sytuację, wystrój, strój i nastrój.
 
Jednak największa okazja (w okresie promocyjnym bez dopłaty!) to możliwość naklejenia dowolnych oznaczeń na dowolnym aucie. Nawet na podstawce zostawimy wolne miejsce, będzie można wpisać dowolną ilość cylindrów (w tym nieparzystą i ułamkową) oraz pojemność, nie wspominając już o koniach mechanicznych (choć ze względów bezpieczeństwa, żeby nie wjechać mazakiem na figurkę), ograniczymy pole do 4 znaków - ale to i tak sporo!
 
Absolutnie najwyższa jakość
Kartonowa... przepraszam, niebawem zmotoryzowana Armia to zawsze najwyższa jakość! Tak więc nie uświadczycie zatem na naszych drogach samochodowej ścieżki zdrowia w postaci dziur, studzienek, wybojów i spowalniających do 1km/godz. progów (chyba, że sami sobie takowe wytniecie lub dokleicie ;).
 
Choć wprawdzie dla praktykujących samodyscyplinę przygotujemy cały zestaw z krzakami, ograniczeniami prędkości i fotoradarami, będzie można poćwiczyć koncentrację, opanowanie i cierpliwość.

Reasumując
(Modne dosć słowo - brzmi obco i dźwięcznie, pewnie dlatego robi karierę, więc nie chcąc być zepchniętymi do ariergardy musimy co parę akapitów coś takiego wtrącić - choć prywatnie nie polecamy;)
 
Tak więc, reasumując (nabijamy licznik na zaś!), jak już zapewne zdążyliście się zorientować, idą (lub raczej jadą!) wielkie zmiany, więc zobaczymy co też z tego wyjdzie ;)

Pozdrawiamy,
tradycyjnie już życząc
dobrej zabawy i udanych... aut!
PERMES

   

Przejdź do działu do pobrania i ściągnij gratis Alfę Romeo 156 »
góra strony


Copyright © 2004-2009 PERMES. Wszelkie prawa zastrzeżone